Dzień Rodziny

11 miesięcy temu

13 czerwca w naszym Żłobku obchodziliśmy uroczyście Święto Rodziny. To wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu a przede wszystkim jest to czas który mogą spędzić tylko ze sobą, bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Program uroczystości rozpoczęło spotkanie z Alpakami.Dzieci miały możliwość karmić, głaskać i przytulać zwierzątka. Kolejną częścią programu był wspólny taniec dzieci z rodzicami przy piosence p.t."Tata z mamą kochani tak". Następnie przyszedł czas na radosne zabawy. Przy wesołej muzyce, dzieci mogły bawić się wspólnie z rodzicami: przy zagrodzie wiejskiej, malować farbami ogromnego loda gałkowego. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik ze "Smerfowej masy solnej" i ciastoliny własnego wyrobu. Chętne dzieci skorzystały z malowania twarzy, które sprawiło dzieciom wiele radości. Chwile zabaw umilał wszystkim pyszny poczęstunek. Z okazji Dnia Rodziny życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.