Obchody Dnia Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Sam pluszak jest symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy. Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjnych zabawek moda na misie nie przemija.Tego dnia każde dziecko przyszło do żłobka ze swoim pluszowym przyjacielem z którym zabaw nie było końca. Jedną z zabaw dzisiejszego święta było karmienie misia miodem do syta???? Następnie dzieci uczestniczyły w zabawie p.t."Gdzie jesteś misiu".Maluszki szukały misi, które były pochowane w różnych miejscach naszej sali. Na koniec wszystkie dzieci w nagrodę za wspaniałą zabawę dostały pamiątkowy medal i ciasto w kształcie misia..